Mūzika saulrietam

Aicinām koncertu „Mūzika saulrietam”

2023.gada 18.augustā plkst.19:30 Balvos, Dzirnavu ielā 1 biedrība „Ritineitis” aicina uz brīvdabas koncertu “Mūzika saulrietam”, kad par akustisku koncertzāli pārtaps Balvu ezers, par skatuvi- plosts „Vilnītis”, sēdvietas- laivas, stāvvietas- ezera krasts.
Koncertā „Dzīve, mana dzīvīte” Latgales dziesminieka un grupas ”Leijerkastnieki” vadītāja Aiņa Šaicāna dziesmas, muzikālās apvienības “Ainis” pavadījumā, izpildīs dažādi mākslinieki.

Mūzikas baudīšanas un iebraukšanas maksa- gaišas domas, labs garastāvoklis un atbildība ar savu drošību uz ūdens.
Brauc ar savu peldierīci vai izmanto laivu īri pasākuma vietā, iepriekš rezervējot: laivu noma „laivot.lv”- 22151577, laivu noma lauku māja „Pededzes”- 29144000, SUP dēļu un katamarānu noma „Wake Up Balvi”- 28380879, SUP dēļu noma Inga Bleidere- 26351072.

Pasākumu rīko biedrība “Ritineitis”, īstenojot projektu “Mūzika Saulrietam- 8” ar Valsts kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas “Latviešu vēsturisko zemju attīstības programma” finansiālu atbalstu.


Būsim kopā saulrietā

2021.gada 21.augustā plkst.19:00, Balvos, Dzirnavu ielā 1, biedrība „Ritineitis” jau sesto gadu aicina uz brīvdabas koncertu  “Mūzika saulrietam“, kad par akustisku koncertzāli pārtaps Balvu ezers, par skatuvi- plosts „Vilnītis”, sēdvietas- laivas, stāvvietas- ezera krasts.
Šogad svētku noskaņu veidos muzikālā apvienība „Vintāža”. „Vintāža” ir mūziķu apvienība, kas veido muzikālas restaurācijas no pagājušā gadsimta spožākajiem darbiem latviešu estrādes mūzikā.

Mūzikas baudīšanas un iebraukšanas maksa- gaišas domas, labs garastāvoklis, atbildība ar savu drošību uz ūdens un valstī noteiktos epidemioloģisko noteikumu ievērošana.

Brauc ar savu peldierīci vai izmanto laivu īri pasākuma vietā, iepriekš rezervējot: laivu noma „laivot.lv”- 22151577, laivu noma lauku māja „Pededzes”- 29144000, SUP dēļu un katamarānu noma „Wake Up Balvi”- 28380879, SUP dēļu noma Inga Bleidere- 26351072, koka laivu īre „Krastmala”- 24843893.
Pasākumu rīko biedrība “Ritineitis”, īstenojot projektu “Mūzika Saulrietam- 6” ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts Kultūrkapitāla fonda un A/S Latvijas valsts mežu finansiālu atbalstu, pasākumu atbalsta Balvu novada pašvaldība.


Būsim kopā saulrietā.

Biedrība „RITINEITIS” arī šogad turpina Balvos iesākto iniciatīvu tādējādi veicinot kultūras pasākumu dažādošanu un ieviešanu Ziemeļlatgalē.
Viens no šādiem pasākumiem, kas jau kļuvis par tradīciju ir koncerts uz Balvu ezera „MŪZIKA SAULRIETAM”, par kuru interesi izrāda vietējie iedzīvotāji, viesi un tūristi.
2020.gada 21.augustā plkst.19:00 Balvu ezerā un Dzirnavu ielā 1 jau piekto gadu notiks koncerts “Mūzika Saulrietam”. Stundu pirms pasākuma darbosies āra kafejnīca “Manas pankūkas”, kuras tiks gatavotas kopā ar Roberto Meloni. Vakarā pasākuma laikā varēs baudīt mūziku un dziesmas sēžot laivās vai klausoties no krastmalas- svētku noskaņu veidos mūziķi Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis un koris „Mirklis” diriģenta Ulda Kokara vadībā.

Laivas kalpo kā sēdvietas, plosts „Vilnītis” kā lieliska skatuve, savukārt Balvu ezers kā akustiska koncertzāle. Ezera krastā darbosies arī Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas topošie mākslinieki, kuri izvietos krastā gaismas objektus, veidojot gaismas šovu pasākuma izskaņā.
Mūzikas baudīšanas un iebraukšanas maksa- gaišas domas, labs garastāvoklis un atbildība ar savu drošību uz ūdens.
Biedrības “RITINEITIS” projekts “Mūzika Saulrietam- 5”. Projekts tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts Kultūrkapitāla fonda un A/S Latvijas valsts mežu finansiālu atbalstu. Projektu atbalsta Balvu novada pašvaldība.

Brauc ar savu peldierīci vai izmanto laivu īri pasākuma vietā:

laivu noma

sup dēļu un katamarānu noma

sup dēļu noma

laivu noma

Comments are closed.