Mūzika saulrietam

Būsim kopā saulrietā.

Biedrība „RITINEITIS” arī šogad turpina Balvos iesākto iniciatīvu tādējādi veicinot kultūras pasākumu dažādošanu un ieviešanu Ziemeļlatgalē.
Viens no šādiem pasākumiem, kas jau kļuvis par tradīciju ir koncerts uz Balvu ezera „MŪZIKA SAULRIETAM”, par kuru interesi izrāda vietējie iedzīvotāji, viesi un tūristi.
2020.gada 21.augustā plkst.19:00 Balvu ezerā un Dzirnavu ielā 1 jau piekto gadu notiks koncerts “Mūzika Saulrietam”. Stundu pirms pasākuma darbosies āra kafejnīca “Manas pankūkas”, kuras tiks gatavotas kopā ar Roberto Meloni. Vakarā pasākuma laikā varēs baudīt mūziku un dziesmas sēžot laivās vai klausoties no krastmalas- svētku noskaņu veidos mūziķi Ingus Ulmanis, Aigars Voitišķis un koris „Mirklis” diriģenta Ulda Kokara vadībā.

Laivas kalpo kā sēdvietas, plosts „Vilnītis” kā lieliska skatuve, savukārt Balvu ezers kā akustiska koncertzāle. Ezera krastā darbosies arī Rēzeknes mākslas un dizaina vidusskolas topošie mākslinieki, kuri izvietos krastā gaismas objektus, veidojot gaismas šovu pasākuma izskaņā.
Mūzikas baudīšanas un iebraukšanas maksa- gaišas domas, labs garastāvoklis un atbildība ar savu drošību uz ūdens.
Biedrības “RITINEITIS” projekts “Mūzika Saulrietam- 5”. Projekts tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts Kultūrkapitāla fonda un A/S Latvijas valsts mežu finansiālu atbalstu. Projektu atbalsta Balvu novada pašvaldība.

Brauc ar savu peldierīci vai izmanto laivu īri pasākuma vietā:

laivu noma

sup dēļu un katamarānu noma

sup dēļu noma

laivu noma

Comments are closed.