“Mūzika saulrietam”

23.augustā pulksten septiņos vakarā jau ceturto reizi Balvos norisināsies pasākums “Mūzika saulrietam”, kurš neparasts ar to, ka koncerts izskanēs uz ezera, bet apmeklētāji to varēs baudīt sēžot laivās, vai atrodoties ezera krastā.

Līdz šim koncertus uz ezera ir snieguši dažādi mākslinieki-mūziķu kvartets „Grīziņkalna zēni”, Pēteris Upelnieks, Sabīne Krilova, folkloras kopa „Egle” un apvienība „Nepenthe Trio”. Savukārt šogad par muzikālajiem priekšnesumiem rūpēsies mūziķis Marko Ojala un trubadūre Anta Eņģele. Marko ir soms, kurš jau padsmit gadus sauc Latviju par savām mājām, bet Anta ir ne tikai skaistas balss īpašniece, bet arī spēlē dažādus mūzikas instrumentus. Abi kopā, šie talantīgie mūziķi, veido neparastu un harmonisku savienību.

Mūzika Saulrietam ir pasākums, kurš ,pēc organizatoru domām, jau ir izveidojies par tradīciju, un katru gadu tas pulcē aizvien lielāku apmeklētāju skaitu. Līdz šim pasākums vienmēr ir priecējis ar patīkamiem laika apstākļiem, tāpēc ceram, ka arī tā ir kļuvusi par pasākuma neatņemamu sastāvdaļu.

Tiem, kuriem nav sava peldlīdzekļa, ir iespēja izmantot laivu īri zvanot pa tālruņiem –29169997 vai 22151577. Tāpat pasākumu var baudīt arī uz SUP dēļiem vai katamarāna, kurus var izīrēt zvanot 28380879 (WakeUp Balvi) vai sazinoties ar citiem pakalpojuma sniedzējiem.
Pasākuma organizatori gatavo arī īpašus pārsteigumus, tāpēc būsiet mīļi gaidīti vērot saulrietu skaistas mūzikas pavadījumā!

Pasākuma organizētāji un atbalstītāji Biedrība „Ritineitis” un Valsts kultūrkapitāla fonds

Comments are closed.